Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−31 %
−1 100 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 153 000 | 141 000 | 118 000 | 160 000 | 111 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 20,5 % | −7,8 % | −16,3 % | 35,6 % | −30,6 % |
Liiketulos, € | 3 000 | −17 000 | −20 000 | 2 000 | −10 000 |
Tilikauden tulos, € | 2 000 | −17 000 | −20 000 | 1 000 | −10 000 |
Käyttökate, % | 3,3 % | −10,8 % | −15,4 % | 2,2 % | −7,8 % |
Liikevoitto, % | 2,2 % | −11,7 % | −16,7 % | 1,3 % | −8,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 153 000 | 141 000 | 118 000 | 160 000 | 111 000 |
Virallinen nimi
29.10.2014
Osakeyhtiö
Aura
Katso kartallaPäätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Tietojenkäsittelyinfrastruktuuri, tietojenkäsittely, palvelintilan vuokraus ja niihin liittyvät palvelut (63100)
Y-tunnus:
29.10.2014
Ennakkoperintärekisteri:
29.9.2014
Verohallinnon perustiedot:
5.12.2014
Kaupparekisteri:
5.12.2014
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
29.9.2014
Net9 Oy on perustettu vuonna 2014. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Aura, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön Net9 Oy liikevaihto oli 111 tuhatta ja tilikauden tulos -10 tuhatta. Liikevaihto laski 30,6%. Liikevoittoprosentti oli -8,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää