Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+11 %
+850 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 101 000 | 156 000 | 172 000 | 186 000 | 206 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 54,5 % | 10,3 % | 8,1 % | 10,8 % |
Liiketulos, € | 6 000 | 1 000 | 3 000 | 3 000 | 23 000 |
Tilikauden tulos, € | 5 000 | 1 000 | 2 000 | 2 000 | 19 000 |
Käyttökate, % | 6,5 % | 1,2 % | 2,2 % | 2 % | 11,9 % |
Liikevoitto, % | 6,5 % | 1,2 % | 2,2 % | 2 % | 11,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 101 000 | 78 000 | 86 000 | 93 000 | 103 000 |
Virallinen nimi
10.3.2021
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaMartian Code, Inc.
Päätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Ohjelmistojen suunnittelu ja valmistus (62100)
Y-tunnus:
10.3.2021
Ennakkoperintärekisteri:
10.3.2021
Verohallinnon perustiedot:
15.3.2021
Työnantajarekisteri:
1.4.2021
Kaupparekisteri:
15.3.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
10.3.2021
Martian Code Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön Martian Code Oy liikevaihto oli 206 tuhatta ja tilikauden tulos 19 tuhatta. Liikevaihto nousi 10,8%. Liikevoittoprosentti oli 11,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää