Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−1,3 %
−15 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/05 | 2023/05 | 2024/05 | 2025/05 | 2026/05 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 150 000 | 157 000 | 164 000 | 151 000 | 149 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 5,6 % | 4,7 % | 4,5 % | −7,9 % | −1,3 % |
Liiketulos, € | 57 000 | 61 000 | 66 000 | 61 000 | 50 000 |
Tilikauden tulos, € | 45 000 | 49 000 | 52 000 | 48 000 | 41 000 |
Käyttökate, % | 38,9 % | 39,6 % | 40,8 % | 40,8 % | 34,2 % |
Liikevoitto, % | 38,6 % | 39,4 % | 40,6 % | 40,6 % | 34,1 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 150 000 | 157 000 | 164 000 | 151 000 | - |
Virallinen nimi
12.5.2019
Osakeyhtiö
Muurame
Katso kartallaPäätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Muu laitteisto- ja tietotekninen palvelutoiminta (62900)
Y-tunnus:
12.5.2019
Ennakkoperintärekisteri:
1.6.2019
Verohallinnon perustiedot:
15.5.2019
Kaupparekisteri:
15.5.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.2019
Kehitysosasto Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Muurame, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön Kehitysosasto Oy liikevaihto oli 149 tuhatta ja tilikauden tulos 41 tuhatta. Liikevaihto laski 1,3%. Liikevoittoprosentti oli 34,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää