Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+6,9 %
−8,2 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 134 000 | 120 000 | 168 000 | 173 000 | 185 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 36,7 % | −10,4 % | 40 % | 3 % | 6,9 % |
Liiketulos, € | 52 000 | 31 000 | 69 000 | 60 000 | 62 000 |
Tilikauden tulos, € | 41 000 | 23 000 | 54 000 | 49 000 | 45 000 |
Käyttökate, % | 39,2 % | 26 % | 40,9 % | 30,1 % | 33,9 % |
Liikevoitto, % | 39,2 % | 26 % | 41,5 % | 35,3 % | 33,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 134 000 | 120 000 | 168 000 | 173 000 | 185 000 |
Virallinen nimi
28.1.2020
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaSummerdale Consulting
Espoon Ronin
Päätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Ohjelmistojen suunnittelu ja valmistus (62100)
Y-tunnus:
28.1.2020
Ennakkoperintärekisteri:
2.3.2020
Verohallinnon perustiedot:
10.3.2020
Kaupparekisteri:
10.3.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
2.3.2020
Jyrsa Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön Jyrsa Oy liikevaihto oli 185 tuhatta ja tilikauden tulos 45 tuhatta. Liikevaihto nousi 6,9%. Liikevoittoprosentti oli 33,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää