Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−3,8 %
+7,2 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 136 000 | 187 000 | 179 000 | 182 000 | 175 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −25,3 % | 0 % | 31,6 % | 1,7 % | −3,8 % |
Liiketulos, € | 58 000 | 78 000 | 62 000 | 77 000 | 93 000 |
Tilikauden tulos, € | 46 000 | 62 000 | 50 000 | 69 000 | 74 000 |
Käyttökate, % | 42,9 % | 42 % | 35,3 % | 40 % | 53,2 % |
Liikevoitto, % | 42,9 % | 42 % | 35,3 % | 42,5 % | 53,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 136 000 | 187 000 | 179 000 | 182 000 | 175 000 |
Virallinen nimi
8.12.2019
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Ohjelmistojen suunnittelu ja valmistus (62100)
Y-tunnus:
8.12.2019
Ennakkoperintärekisteri:
4.1.2020
Verohallinnon perustiedot:
9.12.2019
Kaupparekisteri:
9.12.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
4.1.2020
Juha Karemo Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön Juha Karemo Oy liikevaihto oli 175 tuhatta ja tilikauden tulos 74 tuhatta. Liikevaihto laski 3,9%. Liikevoittoprosentti oli 53,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää