Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−7,6 %
−6 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 315 000 | 347 000 | 360 000 | 422 000 | 390 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −1,6 % | 10,2 % | 3,8 % | 17,2 % | −7,6 % |
Liiketulos, € | 174 000 | 177 000 | 167 000 | 230 000 | 199 000 |
Tilikauden tulos, € | 140 000 | 140 000 | 135 000 | 184 000 | 173 000 |
Käyttökate, % | 55,7 % | 51,2 % | 46,7 % | 54,7 % | 51,5 % |
Liikevoitto, % | 55,6 % | 51,2 % | 46,7 % | 54,7 % | 51,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 79 000 | 87 000 | 90 000 | 106 000 | 98 000 |
Virallinen nimi
14.5.2007
Osakeyhtiö
Joensuu
Katso kartallaJAMAplan Ltd
Päätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Laitteistokonsultointi ja käyttö- ja hallintapalvelut (62200)
Y-tunnus:
4.5.2007
Ennakkoperintärekisteri:
15.5.2007
Verohallinnon perustiedot:
10.5.2007
Työnantajarekisteri:
1.8.2007
Kaupparekisteri:
14.5.2007
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
15.5.2007
JAMAplan Oy on perustettu vuonna 2007. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Joensuu, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön JAMAplan Oy liikevaihto oli 390 tuhatta ja tilikauden tulos 173 tuhatta. Liikevaihto laski 7,6%. Liikevoittoprosentti oli 51,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
02/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 4 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää