Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+38 %
+667 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 191 000 | 147 000 | 141 000 | 157 000 | 217 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 29,9 % | −5,2 % | −26,2 % | 11,4 % | 38,2 % |
Liiketulos, € | 9 000 | −5 000 | 7 000 | 10 000 | 59 000 |
Tilikauden tulos, € | 6 000 | −6 000 | 6 000 | 6 000 | 46 000 |
Käyttökate, % | 7,8 % | 0,5 % | 7,9 % | 11 % | 29,5 % |
Liikevoitto, % | 5 % | −3 % | 5,1 % | 6,7 % | 27,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 191 000 | 147 000 | 141 000 | 157 000 | 217 000 |
Virallinen nimi
15.5.2013
Osakeyhtiö
Naantali
Katso kartallaAnkkuroidu
Skuutti-charter
Koota Motorsports
Päätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Laitteistokonsultointi ja käyttö- ja hallintapalvelut (62200)
Y-tunnus:
16.4.2013
Ennakkoperintärekisteri:
1.5.2013
Verohallinnon perustiedot:
27.5.2013
Kaupparekisteri:
15.5.2013
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2013
InMobile Consulting Oy on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Naantali, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön InMobile Consulting Oy liikevaihto oli 217 tuhatta ja tilikauden tulos 46 tuhatta. Liikevaihto nousi 38,2%. Liikevoittoprosentti oli 27,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää