Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+8,5 %
+225 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 104 000 | 120 000 | 112 000 | 106 000 | 115 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −4,6 % | 15,4 % | −6,7 % | −5,4 % | 8,5 % |
Liiketulos, € | 15 000 | 24 000 | 20 000 | 20 000 | 65 000 |
Tilikauden tulos, € | 12 000 | 19 000 | 13 000 | 16 000 | 52 000 |
Käyttökate, % | 15,2 % | 21,1 % | 19,1 % | 19,7 % | 57,9 % |
Liikevoitto, % | 15 % | 20,5 % | 18,7 % | 19,4 % | 57,3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 104 000 | 120 000 | 112 000 | 106 000 | 115 000 |
Virallinen nimi
29.4.2015
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaPäätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Ohjelmistojen suunnittelu ja valmistus (62100)
Y-tunnus:
29.4.2015
Ennakkoperintärekisteri:
29.4.2015
Verohallinnon perustiedot:
4.5.2015
Kaupparekisteri:
4.5.2015
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
29.4.2015
Gurumedia Oy on perustettu vuonna 2015. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön Gurumedia Oy liikevaihto oli 115 tuhatta ja tilikauden tulos 52 tuhatta. Liikevaihto nousi 8,5%. Liikevoittoprosentti oli 57,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää