Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+17 %
+400 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 104 000 | 139 000 | 151 000 | 117 000 | 137 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 940 % | 33,7 % | 8,6 % | −22,5 % | 17,1 % |
Liiketulos, € | 9 000 | 23 000 | 20 000 | 4 000 | 16 000 |
Tilikauden tulos, € | 7 000 | 19 000 | 16 000 | 2 000 | 10 000 |
Käyttökate, % | 9,1 % | 17 % | 14,1 % | 3,9 % | 12,5 % |
Liikevoitto, % | 9,1 % | 17 % | 13,8 % | 3,7 % | 11,9 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 104 000 | 70 000 | 151 000 | 117 000 | 137 000 |
Virallinen nimi
10.10.2018
Osakeyhtiö
Ylivieska
Katso kartallaPäätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Ohjelmistojen suunnittelu ja valmistus (62100)
Y-tunnus:
10.10.2018
Ennakkoperintärekisteri:
27.11.2018
Verohallinnon perustiedot:
24.10.2018
Kaupparekisteri:
24.10.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
10.10.2018
Good Consonants Company Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Ylivieska, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön Good Consonants Company Oy liikevaihto oli 137 tuhatta ja tilikauden tulos 10 tuhatta. Liikevaihto nousi 17,1%. Liikevoittoprosentti oli 11,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää