Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+24 %
+49 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 355 000 | 1 538 000 | 1 419 000 | 1 741 000 | 2 152 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 13,5 % | −7,7 % | 22,7 % | 23,6 % |
Liiketulos, € | 218 000 | 70 000 | −321 000 | 206 000 | 352 000 |
Tilikauden tulos, € | 174 000 | 55 000 | −321 000 | 206 000 | 307 000 |
Käyttökate, % | 15,8 % | 4,6 % | −22,6 % | 11,8 % | 16,4 % |
Liikevoitto, % | 16,1 % | 4,6 % | −22,6 % | 11,8 % | 16,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | 15 | 11 | 11 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | 95 000 | 158 000 | 196 000 |
Virallinen nimi
25.3.2011
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Laitteistokonsultointi ja käyttö- ja hallintapalvelut (62200)
Y-tunnus:
25.3.2011
Ennakkoperintärekisteri:
27.2.2015
Verohallinnon perustiedot:
8.4.2011
Työnantajarekisteri:
3.10.2018
Kaupparekisteri:
7.4.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
16.2.2015
Fulvisol Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön Fulvisol Oy liikevaihto oli 2,15 miljoonaa ja tilikauden tulos 307 tuhatta. Liikevaihto nousi 23,6%. Liikevoittoprosentti oli 16,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 11 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää