Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−60 %
−3,4 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 4 590 000 | 2 037 000 | 1 584 000 | 3 659 000 | 1 457 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 183,2 % | −55,6 % | −22,2 % | 131 % | −60,2 % |
Liiketulos, € | 396 000 | 277 000 | 246 000 | 380 000 | 398 000 |
Tilikauden tulos, € | 319 000 | 226 000 | 202 000 | 327 000 | 316 000 |
Käyttökate, % | 8,6 % | 13,6 % | 15,5 % | 10,4 % | 27,4 % |
Liikevoitto, % | 8,6 % | 13,6 % | 15,5 % | 10,4 % | 27,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 2 037 000 | 1 584 000 | 3 659 000 | 1 457 000 |
Virallinen nimi
7.11.2011
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaPäätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Laitteistokonsultointi ja käyttö- ja hallintapalvelut (62200)
Y-tunnus:
7.11.2011
Ennakkoperintärekisteri:
11.11.2011
Verohallinnon perustiedot:
24.11.2011
Kaupparekisteri:
21.11.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
11.11.2011
Finxs Oy Ltd on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön Finxs Oy Ltd liikevaihto oli 1,46 miljoonaa ja tilikauden tulos 316 tuhatta. Liikevaihto laski 60,2%. Liikevoittoprosentti oli 27,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää