Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+31 %
+23 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 213 000 | 177 000 | 163 000 | 215 000 | 282 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −9,7 % | 0 % | −23,5 % | 31,9 % | 31,2 % |
Liiketulos, € | 73 000 | 56 000 | 74 000 | 71 000 | 113 000 |
Tilikauden tulos, € | 58 000 | 45 000 | 87 000 | 73 000 | 90 000 |
Käyttökate, % | 38,8 % | 36,2 % | 50,3 % | 36,8 % | 42,3 % |
Liikevoitto, % | 34,6 % | 32,2 % | 46 % | 33,5 % | 40,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 213 000 | 177 000 | 163 000 | 215 000 | 141 000 |
Virallinen nimi
7.6.2017
Osakeyhtiö
Turku
Katso kartallaPäätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Ohjelmistojen suunnittelu ja valmistus (62100)
Y-tunnus:
7.6.2017
Ennakkoperintärekisteri:
7.6.2017
Verohallinnon perustiedot:
19.6.2017
Kaupparekisteri:
19.6.2017
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
7.6.2017
Envelope Group Oy on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Turku, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön Envelope Group Oy liikevaihto oli 282 tuhatta ja tilikauden tulos 90 tuhatta. Liikevaihto nousi 31,2%. Liikevoittoprosentti oli 40,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää