Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−31 %
−57 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 109 000 | 461 000 | 458 000 | 350 000 | 241 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 322,9 % | −0,6 % | −23,6 % | −31,1 % |
Liiketulos, € | −140 000 | −76 000 | −84 000 | 65 000 | 28 000 |
Tilikauden tulos, € | −140 000 | −78 000 | −94 000 | 65 000 | 28 000 |
Käyttökate, % | −128 % | −16,3 % | −18,3 % | 18,1 % | 11,9 % |
Liikevoitto, % | −128 % | −16,3 % | −18,3 % | 18,6 % | 11,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 3 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 55 000 | 231 000 | 153 000 | 350 000 | - |
Virallinen nimi
22.4.2021
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaAra Digital Solutions
Nordic Nomads
Codemate Nomads Ltd
Päätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Ohjelmistojen suunnittelu ja valmistus (62100)
Y-tunnus:
22.4.2021
Ennakkoperintärekisteri:
22.4.2021
Verohallinnon perustiedot:
17.5.2021
Kaupparekisteri:
17.5.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
14.4.2021
Codemate Nomads Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön Codemate Nomads Oy liikevaihto oli 241 tuhatta ja tilikauden tulos 28 tuhatta. Liikevaihto laski 31,1%. Liikevoittoprosentti oli 11,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää