Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+76 %
+286 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 426 000 | 436 000 | 400 000 | 365 000 | 644 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 29,5 % | 0 % | −6,1 % | −8,7 % | 76,4 % |
Liiketulos, € | 70 000 | 71 000 | 50 000 | 43 000 | 170 000 |
Tilikauden tulos, € | 56 000 | 51 000 | 42 000 | 35 000 | 135 000 |
Käyttökate, % | 18,1 % | 16,3 % | 12,7 % | 11,8 % | 26,5 % |
Liikevoitto, % | 16,6 % | 16,4 % | 12,7 % | 11,8 % | 26,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 426 000 | 436 000 | 400 000 | 365 000 | 644 000 |
Virallinen nimi
31.1.2020
Osakeyhtiö
Hämeenlinna
Katso kartallaPäätoimiala
Hygienia ja kosmetiikka
Kosmetiikka- ja hygieniatuotteiden vähittäiskauppa (47750)
Y-tunnus:
31.1.2020
Ennakkoperintärekisteri:
17.2.2020
Verohallinnon perustiedot:
17.2.2020
Kaupparekisteri:
17.2.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
17.2.2020
Vuoksen Rohdos Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hämeenlinna, ja pääasiallinen toimiala Hygienia ja kosmetiikka.
Yhtiön Vuoksen Rohdos Oy liikevaihto oli 644 tuhatta ja tilikauden tulos 135 tuhatta. Liikevaihto nousi 76,4%. Liikevoittoprosentti oli 26,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää