Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+2,2 %
−63 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 183 000 | 252 000 | 145 000 | 139 000 | 142 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −21,8 % | 0 % | −20,8 % | −4,1 % | 2,2 % |
Liiketulos, € | 30 000 | 102 000 | 20 000 | 11 000 | 4 000 |
Tilikauden tulos, € | 20 000 | 79 000 | 16 000 | 8 000 | 3 000 |
Käyttökate, % | 14 % | 36,7 % | 14,3 % | 8 % | 3,2 % |
Liikevoitto, % | 16,5 % | 40,9 % | 14,4 % | 8 % | 3,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 183 000 | 252 000 | 145 000 | 139 000 | - |
Virallinen nimi
9.3.2010
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaKauneushoitola Beauty Salon Marja Nurmisto
Apartment Hotel MN Tampere Ltd
Päätoimiala
Huoneistohotelli
Hotellit ja vastaava majoitustoiminta (55100)
Y-tunnus:
18.2.2010
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.2010
Verohallinnon perustiedot:
9.3.2010
Kaupparekisteri:
1.3.2010
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.3.2010
Tampereen Huoneistohotelli MN Oy on perustettu vuonna 2010. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Huoneistohotelli.
Yhtiön Tampereen Huoneistohotelli MN Oy liikevaihto oli 142 tuhatta ja tilikauden tulos 3 tuhatta. Liikevaihto nousi 2,2%. Liikevoittoprosentti oli 3,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää