Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+2 830 %
+293 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | - | 2 000 | 10 000 | 10 000 | 293 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −100 % | 0 % | 400 % | 0 % | 2 830 % |
Liiketulos, € | −144 000 | 15 000 | −13 000 | −13 000 | 28 000 |
Tilikauden tulos, € | −144 000 | 15 000 | −14 000 | −14 000 | 27 000 |
Käyttökate, % | −195,4 % | 977,5 % | −131,3 % | - | 14,8 % |
Liikevoitto, % | - | 977,5 % | −131,3 % | −131,3 % | 9,7 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 3 | 1 | - | - | 5 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 0 | 2 000 | - | - | 59 000 |
Virallinen nimi
17.5.1995
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaOskar's Krog
Päätoimiala
Hotelli
Hotellit ja vastaava majoitustoiminta (55100)
Y-tunnus:
21.6.1995
Ennakkoperintärekisteri:
26.9.2022
Verohallinnon perustiedot:
21.6.1995
Työnantajarekisteri:
1.10.2025
Kaupparekisteri:
17.5.1995
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
26.9.2022
Restfer Oy on perustettu vuonna 1995. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Hotelli.
Yhtiön Restfer Oy liikevaihto oli 293 tuhatta ja tilikauden tulos 27 tuhatta. Liikevaihto nousi 2830%. Liikevoittoprosentti oli 9,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 5 työntekijää.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää