Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−12 %
+100 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 151 000 | 133 000 | 121 000 | 113 000 | 100 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −11,2 % | −11,9 % | −9 % | −6,6 % | −11,5 % |
Liiketulos, € | 26 000 | 14 000 | 5 000 | 3 000 | 14 000 |
Tilikauden tulos, € | 18 000 | 9 000 | 2 000 | 4 000 | 8 000 |
Käyttökate, % | 22,1 % | 14,5 % | 7,9 % | 6 % | 16,9 % |
Liikevoitto, % | 17,9 % | 10,7 % | 4,5 % | 3,3 % | 14,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 151 000 | 133 000 | 121 000 | 113 000 | - |
Virallinen nimi
15.8.1990
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Pesulapalvelut yrityksille (96101)
Y-tunnus:
15.10.1990
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
15.10.1990
Kaupparekisteri:
15.8.1990
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.1994
Terapiahuone Marita Isomäki Oy on perustettu vuonna 1990. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Homeopatia.
Yhtiön muut toimialat ovat aromaterapia, luontaishoidot, lymfahoito, vyöhyketerapia.
Yhtiön Terapiahuone Marita Isomäki Oy liikevaihto oli 100 tuhatta ja tilikauden tulos 8 tuhatta. Liikevaihto laski 11,5%. Liikevoittoprosentti oli 14,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää