Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+20 %
+563 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 250 000 | 322 000 | 286 000 | 297 000 | 355 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0,4 % | 28,8 % | −11,2 % | 3,9 % | 19,5 % |
Liiketulos, € | 166 000 | 230 000 | 191 000 | 204 000 | 1 074 000 |
Tilikauden tulos, € | 133 000 | 184 000 | 153 000 | 162 000 | 1 074 000 |
Käyttökate, % | 66,7 % | 71,5 % | 67 % | 68,9 % | 303,3 % |
Liikevoitto, % | 66,7 % | 71,5 % | 67 % | 68,9 % | 303,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 3 | - | 3 | 3 | 3 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 83 000 | - | 95 000 | 99 000 | 118 000 |
Virallinen nimi
18.2.2019
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaPäätoimiala
Holding-yhtiö
Pääkonttorien toiminta (70100)
Y-tunnus:
18.2.2019
Ennakkoperintärekisteri:
15.9.2019
Verohallinnon perustiedot:
13.3.2019
Työnantajarekisteri:
1.8.2019
Kaupparekisteri:
13.3.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.7.2019
STSG Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Holding-yhtiö.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Stsg Sinikallio Oy.
Yhtiön STSG Oy liikevaihto oli 355 tuhatta ja tilikauden tulos 1,07 miljoonaa. Liikevaihto nousi 19,5%. Liikevoittoprosentti oli 303,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 3 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää