Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−7,8 %
+1 076 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/05 | 2023/05 | 2024/05 | 2025/05 | 2026/05 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 99 000 | 159 000 | 149 000 | 141 000 | 130 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 60,6 % | −6,3 % | −5,4 % | −7,8 % |
Liiketulos, € | 31 000 | 89 000 | 112 000 | 74 000 | 805 000 |
Tilikauden tulos, € | 125 000 | 170 000 | 189 000 | 105 000 | 1 235 000 |
Käyttökate, % | 32,3 % | 56,5 % | 75,7 % | 76 % | 93,9 % |
Liikevoitto, % | 32,3 % | 56,5 % | 75,7 % | 52,9 % | 619,9 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 99 000 | 159 000 | 149 000 | 141 000 | 130 000 |
Virallinen nimi
28.1.2021
Osakeyhtiö
Eura
Katso kartallaPäätoimiala
Holding-yhtiö
Pääkonttorien toiminta (70100)
Y-tunnus:
28.1.2021
Ennakkoperintärekisteri:
28.1.2021
Verohallinnon perustiedot:
29.1.2021
Työnantajarekisteri:
1.6.2021
Kaupparekisteri:
29.1.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.2021
RS-Yhtiöt Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Eura, ja pääasiallinen toimiala Holding-yhtiö.
Yhtiön RS-Yhtiöt Oy liikevaihto oli 130 tuhatta ja tilikauden tulos 1,24 miljoonaa. Liikevaihto laski 7,8%. Liikevoittoprosentti oli 619,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
05/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää