Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−17 %
−209 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 249 000 | 133 000 | 122 000 | 179 000 | 148 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −10,1 % | −46,6 % | −8,3 % | 46,7 % | −17,3 % |
Liiketulos, € | −52 000 | −12 000 | −54 000 | −2 000 | −140 000 |
Tilikauden tulos, € | −20 000 | 31 000 | −147 000 | −90 000 | −278 000 |
Käyttökate, % | −20,6 % | −8,5 % | −43,9 % | −0,6 % | −94,8 % |
Liikevoitto, % | −20,6 % | −8,5 % | −43,9 % | −0,6 % | −94,8 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 125 000 | 67 000 | 61 000 | 90 000 | 74 000 |
Virallinen nimi
18.9.2018
Osakeyhtiö
Oulu
Katso kartallaGugguu Group Ab
Gugguu Group Ltd
Päätoimiala
Holding-yhtiö
Pääkonttorien toiminta (70100)
Y-tunnus:
18.9.2018
Ennakkoperintärekisteri:
1.10.2018
Verohallinnon perustiedot:
12.10.2018
Työnantajarekisteri:
1.10.2018
Kaupparekisteri:
12.10.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.10.2018
Gugguu Group Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Oulu, ja pääasiallinen toimiala Holding-yhtiö.
Yhtiön Gugguu Group Oy liikevaihto oli 148 tuhatta ja tilikauden tulos -278 tuhatta. Liikevaihto laski 17,3%. Liikevoittoprosentti oli -94,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää