Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+71 %
−98 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/05 | 2022/05 | 2023/05 | 2024/05 | 2025/05 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 75 000 | 180 000 | 281 000 | 140 000 | 240 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 140 % | 56,1 % | −50,2 % | 71,4 % |
Liiketulos, € | 1 000 | 32 000 | 31 000 | −58 000 | 29 000 |
Tilikauden tulos, € | 2 413 000 | 1 173 000 | 1 961 000 | 1 204 000 | 29 000 |
Käyttökate, % | 2,1 % | 18,2 % | 11,2 % | −41,2 % | 12,3 % |
Liikevoitto, % | 2,1 % | 18,2 % | 11,2 % | −41,2 % | 12,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 1 | - | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 180 000 | - | 70 000 | 120 000 |
Virallinen nimi
13.5.2020
Osakeyhtiö
Eurajoki
Katso kartallaPäätoimiala
Holding-yhtiö
Holdingyhtiöiden toiminta (64210)
Y-tunnus:
13.5.2020
Ennakkoperintärekisteri:
13.8.2020
Verohallinnon perustiedot:
27.5.2020
Työnantajarekisteri:
1.9.2020
Kaupparekisteri:
26.5.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.7.2020
Ermail Group Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Eurajoki, ja pääasiallinen toimiala Holding-yhtiö.
Yhtiön Ermail Group Oy liikevaihto oli 240 tuhatta ja tilikauden tulos 29 tuhatta. Liikevaihto nousi 71,4%. Liikevoittoprosentti oli 12,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
05/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää