Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−26 %
−506 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 482 000 | 375 000 | 967 000 | 837 000 | 618 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 25,9 % | −22,2 % | 157,9 % | −13,4 % | −26,2 % |
Liiketulos, € | −34 000 | −412 000 | −96 000 | 22 000 | −148 000 |
Tilikauden tulos, € | −34 000 | −407 000 | −444 000 | 33 000 | −134 000 |
Käyttökate, % | −6,9 % | −109,9 % | −9,9 % | 2,5 % | −23,8 % |
Liikevoitto, % | −6,9 % | −109,9 % | −9,9 % | 2,7 % | −23,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 241 000 | 375 000 | 967 000 | 837 000 | 618 000 |
Virallinen nimi
4.8.2017
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Holding-yhtiö
Pääkonttorien toiminta (70100)
Y-tunnus:
4.8.2017
Ennakkoperintärekisteri:
4.8.2017
Verohallinnon perustiedot:
1.9.2017
Työnantajarekisteri:
3.8.2017
Kaupparekisteri:
31.8.2017
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
3.8.2017
Dain Group Oy on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Holding-yhtiö.
Yhtiön Dain Group Oy liikevaihto oli 618 tuhatta ja tilikauden tulos -134 tuhatta. Liikevaihto laski 26,2%. Liikevoittoprosentti oli -23,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää