Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+10 %
−74 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 34 000 | 164 000 | 152 000 | 163 000 | 180 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 209,1 % | 382,4 % | −7,3 % | 7,2 % | 10,4 % |
Liiketulos, € | 13 000 | 137 000 | 85 000 | 70 000 | 83 000 |
Tilikauden tulos, € | 110 000 | 206 000 | 323 000 | 183 000 | 47 000 |
Käyttökate, % | 26,9 % | 79,9 % | 56,5 % | 50,4 % | 57,1 % |
Liikevoitto, % | 39,5 % | 83,9 % | 56,5 % | 43,6 % | 46,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 164 000 | 152 000 | 163 000 | 180 000 |
Virallinen nimi
30.6.2018
Osakeyhtiö
Mäntsälä
Katso kartallaPäätoimiala
Holding-yhtiö
Pääkonttorien toiminta (70100)
Y-tunnus:
30.6.2018
Ennakkoperintärekisteri:
30.6.2018
Verohallinnon perustiedot:
31.7.2018
Kaupparekisteri:
31.7.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
9.5.2019
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
30.6.2018
ARX Rego Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Mäntsälä, ja pääasiallinen toimiala Holding-yhtiö.
Yhtiön ARX Rego Oy liikevaihto oli 180 tuhatta ja tilikauden tulos 47 tuhatta. Liikevaihto nousi 10,4%. Liikevoittoprosentti oli 46,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää