Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−5,9 %
+19 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 271 000 | 259 000 | 249 000 | 187 000 | 176 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −6,5 % | −4,4 % | −3,9 % | −24,9 % | −5,9 % |
Liiketulos, € | −43 000 | 46 000 | −6 000 | −39 000 | −34 000 |
Tilikauden tulos, € | −54 000 | 34 000 | −13 000 | −42 000 | −34 000 |
Käyttökate, % | −15,5 % | 18 % | −2,2 % | −20,5 % | −19,1 % |
Liikevoitto, % | −15,6 % | 18 % | −2,2 % | −20,5 % | −19,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 136 000 | 259 000 | 249 000 | 187 000 | 176 000 |
Virallinen nimi
1.1.2000
Osakeyhtiö
Seinäjoki
Katso kartallaPäätoimiala
Hevosten kasvatus ja jalostus
Muu muualla luokittelematon liikunta- ja urheilutoiminta (93199)
Y-tunnus:
10.8.2000
Ennakkoperintärekisteri:
11.8.2000
Verohallinnon perustiedot:
10.8.2000
Kaupparekisteri:
25.8.2000
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.8.2000
Colourmen Stable Oy on perustettu vuonna 2000. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Seinäjoki, ja pääasiallinen toimiala Hevosten kasvatus ja jalostus.
Yhtiön Colourmen Stable Oy liikevaihto oli 176 tuhatta ja tilikauden tulos -34 tuhatta. Liikevaihto laski 5,9%. Liikevoittoprosentti oli -19,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää