Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+32 %
+34 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 405 000 | 259 000 | 109 000 | 117 000 | 154 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −60 % | −36 % | −57,9 % | 7,3 % | 31,6 % |
Liiketulos, € | −92 000 | −108 000 | −129 000 | −101 000 | −64 000 |
Tilikauden tulos, € | −95 000 | −109 000 | −134 000 | −103 000 | −68 000 |
Käyttökate, % | −22,6 % | −41,4 % | −118,2 % | −86,8 % | −41,7 % |
Liikevoitto, % | −22,6 % | −41,4 % | −118,2 % | −86,8 % | −41,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | - | - | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | - | - | - |
Virallinen nimi
26.3.2010
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaSoluta Care
Päätoimiala
Henkilöstövuokraus
Työvoiman vuokraus ja muu henkilöstön hankintapalvelutoiminta (78200)
Y-tunnus:
5.3.2010
Ennakkoperintärekisteri:
5.3.2010
Verohallinnon perustiedot:
31.3.2010
Työnantajarekisteri:
1.4.2010
Kaupparekisteri:
26.3.2010
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
2.3.2010
Soluta Henkilöstöratkaisut Oy on perustettu vuonna 2010. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Henkilöstövuokraus.
Yhtiön Soluta Henkilöstöratkaisut Oy liikevaihto oli 154 tuhatta ja tilikauden tulos -68 tuhatta. Liikevaihto nousi 31,6%. Liikevoittoprosentti oli -41,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää