Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+14 %
+57 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 124 000 | 145 000 | 140 000 | 122 000 | 139 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 13,8 % | 16,9 % | −3,4 % | −12,9 % | 13,9 % |
Liiketulos, € | 37 000 | 51 000 | 43 000 | 25 000 | 44 000 |
Tilikauden tulos, € | 29 000 | 41 000 | 34 000 | 23 000 | 36 000 |
Käyttökate, % | 30,6 % | 36,4 % | 31,7 % | 21,7 % | 32,3 % |
Liikevoitto, % | 30,2 % | 35,9 % | 31,2 % | 21,2 % | 31,8 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 124 000 | 145 000 | 140 000 | 122 000 | 139 000 |
Virallinen nimi
26.4.2006
Osakeyhtiö
Rauma
Katso kartallaPäätoimiala
Hammaslaboratorio
Hammasproteesien ja -implanttien valmistus (32501)
Y-tunnus:
19.4.2006
Ennakkoperintärekisteri:
1.5.2006
Verohallinnon perustiedot:
8.5.2006
Työnantajarekisteri:
1.5.2006
Kaupparekisteri:
26.4.2006
Hammaslaboratorio Aarne Pauniaho Oy on perustettu vuonna 2006. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Rauma, ja pääasiallinen toimiala Hammaslaboratorio.
Yhtiön Hammaslaboratorio Aarne Pauniaho Oy liikevaihto oli 139 tuhatta ja tilikauden tulos 36 tuhatta. Liikevaihto nousi 13,9%. Liikevoittoprosentti oli 31,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää