Päätoimipaikka
Suu- ja leukakirurgian erikoishammaslääkäri Mika Toivola Raumalla tarjoaa laadukkaat hammashoitopalvelut niin perushammashoidon kuin vaativan suukirurgiankin osalta. Hoitovalikoimassa myös implantit eli keinojuuret. Ota yhteyttä!
+13 %
+41 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 374 000 | 395 000 | 393 000 | 418 000 | 471 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −2,3 % | 5,6 % | −0,5 % | 6,4 % | 12,7 % |
Liiketulos, € | 101 000 | 88 000 | 71 000 | 77 000 | 108 000 |
Tilikauden tulos, € | 81 000 | 70 000 | 57 000 | 61 000 | 86 000 |
Käyttökate, % | 27,2 % | 22,3 % | 18,2 % | 18,5 % | 24,1 % |
Liikevoitto, % | 27,2 % | 22,3 % | 18,2 % | 18,5 % | 23,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 187 000 | 198 000 | 197 000 | 209 000 | 236 000 |
Virallinen nimi
3.9.2017
Osakeyhtiö
Rauma
Katso kartallaPäätoimiala
Hammaslääkäri
Hammaslääkäripalvelut (86230)
Y-tunnus:
3.9.2017
Ennakkoperintärekisteri:
1.12.2017
Verohallinnon perustiedot:
1.12.2017
Työnantajarekisteri:
1.1.2018
Kaupparekisteri:
1.12.2017
Hammaslääkäri Mika Toivola Oy on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Rauma, ja pääasiallinen toimiala Hammaslääkäri.
Yhtiön Hammaslääkäri Mika Toivola Oy liikevaihto oli 471 tuhatta ja tilikauden tulos 86 tuhatta. Liikevaihto nousi 12,7%. Liikevoittoprosentti oli 23,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää