Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+69 %
+400 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 257 000 | 187 000 | 57 000 | 111 000 | 188 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −9,2 % | −27,2 % | −69,5 % | 94,7 % | 69,4 % |
Liiketulos, € | 40 000 | −45 000 | 31 000 | −15 000 | 49 000 |
Tilikauden tulos, € | 82 000 | −45 000 | 31 000 | −15 000 | 45 000 |
Käyttökate, % | 15,8 % | −23,9 % | 55,1 % | −12,8 % | 26,5 % |
Liikevoitto, % | 15,8 % | −23,9 % | 55,1 % | −12,8 % | 26,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 257 000 | 187 000 | 57 000 | 111 000 | 188 000 |
Virallinen nimi
20.4.2005
Osakeyhtiö
Vantaa
Katso kartallaPäätoimiala
Hammaslääkäri
Hammaslääkäripalvelut (86230)
Y-tunnus:
31.3.2005
Ennakkoperintärekisteri:
20.4.2005
Verohallinnon perustiedot:
21.4.2005
Kaupparekisteri:
20.4.2005
Hammaslääkäri Mervi Putus Oy on perustettu vuonna 2005. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vantaa, ja pääasiallinen toimiala Hammaslääkäri.
Yhtiön Hammaslääkäri Mervi Putus Oy liikevaihto oli 188 tuhatta ja tilikauden tulos 45 tuhatta. Liikevaihto nousi 69,4%. Liikevoittoprosentti oli 26,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää