Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+22 %
+34 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 114 000 | 301 000 | 250 000 | 306 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 164 % | −16,9 % | 22,4 % |
Liiketulos, € | 89 000 | 98 000 | 78 000 | 102 000 |
Tilikauden tulos, € | 71 000 | 78 000 | 62 000 | 83 000 |
Käyttökate, % | 72,8 % | 31,6 % | 30,2 % | 32,3 % |
Liikevoitto, % | 78,9 % | 32,7 % | 31,6 % | 33,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 114 000 | 301 000 | 250 000 | 306 000 |
Virallinen nimi
18.8.2021
Osakeyhtiö
Oulu
Katso kartallaPäätoimiala
Hammashoito
Hammaslääkäripalvelut (86230)
Y-tunnus:
18.8.2021
Ennakkoperintärekisteri:
18.1.2022
Verohallinnon perustiedot:
26.8.2021
Kaupparekisteri:
26.8.2021
Vive Dent Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Oulu, ja pääasiallinen toimiala Hammashoito.
Yhtiön Vive Dent Oy liikevaihto oli 306 tuhatta ja tilikauden tulos 83 tuhatta. Liikevaihto nousi 22,4%. Liikevoittoprosentti oli 33,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää