Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+17 %
+44 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 178 000 | 451 000 | 526 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 153,4 % | 16,6 % |
Liiketulos, € | 60 000 | 103 000 | 150 000 |
Tilikauden tulos, € | 48 000 | 81 000 | 117 000 |
Käyttökate, % | 34 % | 23,1 % | 28,8 % |
Liikevoitto, % | 34 % | 23,1 % | 28,6 % |
Maksuvalmius | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 178 000 | 451 000 | 526 000 |
Virallinen nimi
18.4.2023
Osakeyhtiö
Hämeenlinna
Katso kartallaPäätoimiala
Hammashoito
Hammaslääkäripalvelut (86230)
Y-tunnus:
18.4.2023
Ennakkoperintärekisteri:
18.4.2023
Verohallinnon perustiedot:
26.4.2023
Kaupparekisteri:
26.4.2023
KO-Dent Oy on perustettu vuonna 2023. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hämeenlinna, ja pääasiallinen toimiala Hammashoito.
Yhtiön KO-Dent Oy liikevaihto oli 526 tuhatta ja tilikauden tulos 117 tuhatta. Liikevaihto nousi 16,6%. Liikevoittoprosentti oli 28,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää