Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−0,6 %
−2,2 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 230 000 | 277 000 | 298 000 | 333 000 | 331 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 12,2 % | 20,4 % | 7,6 % | 11,7 % | −0,6 % |
Liiketulos, € | 87 000 | 74 000 | 37 000 | 55 000 | 53 000 |
Tilikauden tulos, € | 70 000 | 59 000 | 30 000 | 45 000 | 44 000 |
Käyttökate, % | 38,3 % | 26,9 % | 12,7 % | 19,4 % | 18,3 % |
Liikevoitto, % | 38,3 % | 26,9 % | 12,7 % | 16,6 % | 16,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 230 000 | 277 000 | 298 000 | 333 000 | 331 000 |
Virallinen nimi
27.2.2018
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaPäätoimiala
Hammashoito
Hammaslääkäripalvelut (86230)
Y-tunnus:
27.2.2018
Ennakkoperintärekisteri:
27.2.2018
Verohallinnon perustiedot:
28.3.2018
Kaupparekisteri:
26.3.2018
HammasTampere Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Hammashoito.
Yhtiön HammasTampere Oy liikevaihto oli 331 tuhatta ja tilikauden tulos 44 tuhatta. Liikevaihto laski 0,6%. Liikevoittoprosentti oli 16,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää