Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+9,6 %
+20 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 436 000 | 402 000 | 444 000 | 343 000 | 376 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 218,3 % | −7,8 % | 10,5 % | −22,7 % | 9,6 % |
Liiketulos, € | 235 000 | 210 000 | 237 000 | 152 000 | 184 000 |
Tilikauden tulos, € | 188 000 | 168 000 | 190 000 | 122 000 | 147 000 |
Käyttökate, % | 54,2 % | 52,5 % | 53,5 % | 44,5 % | 49 % |
Liikevoitto, % | 54,2 % | 52,5 % | 53,5 % | 44,5 % | 49 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 218 000 | 201 000 | 222 000 | 172 000 | 188 000 |
Virallinen nimi
19.5.2020
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaPäätoimiala
HR-konsultointi
Konsultointipalvelut
Liikkeenjohdon konsultointi
Yritysneuvonta
Työnvälitystoiminta (78100)
Y-tunnus:
19.5.2020
Ennakkoperintärekisteri:
19.5.2020
Verohallinnon perustiedot:
28.5.2020
Työnantajarekisteri:
21.12.2020
Kaupparekisteri:
28.5.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
19.5.2020
Mentek Advisors Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala HR-konsultointi.
Yhtiön muut toimialat ovat konsultointipalvelut, liikkeenjohdon konsultointi, yritysneuvonta.
Yhtiön Mentek Advisors Oy liikevaihto oli 376 tuhatta ja tilikauden tulos 147 tuhatta. Liikevaihto nousi 9,6%. Liikevoittoprosentti oli 49%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää