Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+15 %
+188 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 344 000 | 422 000 | 631 000 | 330 000 | 378 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 309,5 % | 22,7 % | 49,5 % | −47,7 % | 14,6 % |
Liiketulos, € | 48 000 | 50 000 | 110 000 | 32 000 | 130 000 |
Tilikauden tulos, € | 59 000 | 80 000 | 105 000 | 40 000 | 115 000 |
Käyttökate, % | 13,1 % | 11,9 % | 17,6 % | 9,7 % | 34,5 % |
Liikevoitto, % | 14 % | 11,9 % | 17,5 % | 9,7 % | 34,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | - | - | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 344 000 | - | - | 330 000 | 378 000 |
Virallinen nimi
6.10.2014
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Graafinen suunnittelu ja muotoilu
Graafinen suunnittelu (74121)
Y-tunnus:
6.10.2014
Ennakkoperintärekisteri:
1.11.2014
Verohallinnon perustiedot:
20.10.2014
Kaupparekisteri:
8.10.2014
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.11.2014
Ulkoasu Antti Heikkinen Oy on perustettu vuonna 2014. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Graafinen suunnittelu ja muotoilu.
Yhtiön Ulkoasu Antti Heikkinen Oy liikevaihto oli 378 tuhatta ja tilikauden tulos 115 tuhatta. Liikevaihto nousi 14,6%. Liikevoittoprosentti oli 34,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää