Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+202 %
+521 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2022/05 | 2023/05 | 2024/05 | 2025/05 | 2026/05 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 157 000 | 175 000 | 117 000 | 186 000 | 562 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −9,2 % | 11,5 % | −33,1 % | 59 % | 202,2 % |
Liiketulos, € | 69 000 | 42 000 | 19 000 | 50 000 | 304 000 |
Tilikauden tulos, € | 55 000 | 33 000 | 15 000 | 39 000 | 242 000 |
Käyttökate, % | 44,1 % | 24,1 % | 16,4 % | 27,1 % | 54,3 % |
Liikevoitto, % | 44,1 % | 24,1 % | 16,4 % | 27,1 % | 54,3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 79 000 | 88 000 | 59 000 | 93 000 | 281 000 |
Virallinen nimi
27.1.2020
Osakeyhtiö
Turku
Katso kartallaPäätoimiala
Eristysliike
Eristyksen asennus (43230)
Y-tunnus:
27.1.2020
Ennakkoperintärekisteri:
27.1.2020
Verohallinnon perustiedot:
31.1.2020
Työnantajarekisteri:
1.2.2020
Kaupparekisteri:
31.1.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
27.1.2020
JF-Eristys Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Turku, ja pääasiallinen toimiala Eristysliike.
Viralliselta nimeltään yhtiö on JF-Eristys OY.
Yhtiön JF-Eristys Oy liikevaihto oli 562 tuhatta ja tilikauden tulos 242 tuhatta. Liikevaihto nousi 202,2%. Liikevoittoprosentti oli 54,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
05/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää