Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+66 %
+192 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 487 000 | 439 000 | 436 000 | 464 000 | 769 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 30,9 % | −9,9 % | −0,7 % | 6,4 % | 65,7 % |
Liiketulos, € | 11 000 | 6 000 | 27 000 | 45 000 | 132 000 |
Tilikauden tulos, € | 8 000 | 3 000 | 20 000 | 36 000 | 105 000 |
Käyttökate, % | 7,4 % | 5,3 % | 7,5 % | 11,4 % | 17,9 % |
Liikevoitto, % | 2,4 % | 1,5 % | 6,3 % | 9,9 % | 17,3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 487 000 | 439 000 | 436 000 | 464 000 | 769 000 |
Virallinen nimi
17.12.2013
Osakeyhtiö
Hämeenkyrö
Katso kartallaPäätoimiala
Erikoiskoneet ja -laitteet
Muualla luokittelematon muiden erikoiskoneiden valmistus (28990)
Y-tunnus:
3.12.2013
Ennakkoperintärekisteri:
3.12.2013
Verohallinnon perustiedot:
18.12.2013
Kaupparekisteri:
17.12.2013
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.12.2013
Oy Equine Innovations Ltd on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hämeenkyrö, ja pääasiallinen toimiala Erikoiskoneet ja -laitteet.
Yhtiön Oy Equine Innovations Ltd liikevaihto oli 769 tuhatta ja tilikauden tulos 105 tuhatta. Liikevaihto nousi 65,7%. Liikevoittoprosentti oli 17,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää