Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−19 %
−93 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 109 000 | 159 000 | 223 000 | 211 000 | 170 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0,9 % | 45,9 % | 40,3 % | −5,4 % | −19,4 % |
Liiketulos, € | 21 000 | 33 000 | 39 000 | 45 000 | 4 000 |
Tilikauden tulos, € | 12 000 | 26 000 | 34 000 | 42 000 | 3 000 |
Käyttökate, % | 32,9 % | 21,7 % | 18,2 % | 22,2 % | 3,2 % |
Liikevoitto, % | 19,9 % | 21,3 % | 17,5 % | 21,6 % | 2,6 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 109 000 | 159 000 | 223 000 | 211 000 | 85 000 |
Virallinen nimi
8.2.2010
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaPäätoimiala
Elämyspalvelut
Liikunta- ja urheiluseurojen toiminta (93120)
Y-tunnus:
20.1.2010
Ennakkoperintärekisteri:
20.1.2010
Verohallinnon perustiedot:
10.2.2010
Työnantajarekisteri:
18.1.2010
Kaupparekisteri:
8.2.2010
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
18.1.2010
Suomen Toimintapelit Oy on perustettu vuonna 2010. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Elämyspalvelut.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Suomen Toimintapelit OY.
Yhtiön Suomen Toimintapelit Oy liikevaihto oli 170 tuhatta ja tilikauden tulos 3 tuhatta. Liikevaihto laski 19,4%. Liikevoittoprosentti oli 2,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää