Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+17 %
+767 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2020/12 | 2021/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 332 000 | 1 341 000 | 1 601 000 | 1 695 000 | 1 980 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 0,7 % | 19,4 % | 5,9 % | 16,8 % |
Liiketulos, € | 155 000 | 43 000 | 105 000 | 59 000 | 175 000 |
Tilikauden tulos, € | 107 000 | 12 000 | 49 000 | 12 000 | 104 000 |
Käyttökate, % | 14 % | 5,4 % | 8,5 % | 6,2 % | 11,9 % |
Liikevoitto, % | 11,7 % | 3,2 % | 6,6 % | 3,5 % | 8,9 % |
Maksuvalmius | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 1 341 000 | 1 601 000 | 1 695 000 | 1 980 000 |
Virallinen nimi
15.11.2006
Osakeyhtiö
Loppi
Katso kartallaPäätoimiala
Eläinten kasvatus, eläinten jalostus
Taideliikkeet (47691)
Y-tunnus:
11.9.2006
Ennakkoperintärekisteri:
11.9.2006
Verohallinnon perustiedot:
14.9.2006
Kaupparekisteri:
15.11.2006
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.7.2006
HH Taide Oy on perustettu vuonna 2006. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Loppi, ja pääasiallinen toimiala Eläinten kasvatus, eläinten jalostus.
Yhtiön HH Taide Oy liikevaihto oli 1,98 miljoonaa ja tilikauden tulos 104 tuhatta. Liikevaihto nousi 16,8%. Liikevoittoprosentti oli 8,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää