Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−12 %
+33 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/01 | 2023/01 | 2024/01 | 2025/01 | 2026/01 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 168 000 | 167 000 | 143 000 | 153 000 | 134 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 37,7 % | −0,6 % | 0 % | 7 % | −12,4 % |
Liiketulos, € | 3 000 | 11 000 | 15 000 | 5 000 | 6 000 |
Tilikauden tulos, € | 2 000 | 8 000 | 11 000 | 3 000 | 4 000 |
Käyttökate, % | 9,9 % | 11,5 % | 17,4 % | 8,9 % | 9,9 % |
Liikevoitto, % | 2,3 % | 6,8 % | 10,7 % | 3,8 % | 4,8 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 168 000 | 167 000 | 143 000 | 153 000 | 134 000 |
Virallinen nimi
25.2.2011
Osakeyhtiö
Kuopio
Katso kartallaPäätoimiala
Eläintarvike- ja eläinkauppa
Lemmikkieläinten ja lemmikkieläinten ruokien vähittäiskauppa (47763)
Y-tunnus:
11.2.2011
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.2011
Verohallinnon perustiedot:
23.3.2011
Työnantajarekisteri:
1.12.2013
Kaupparekisteri:
25.2.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.3.2011
Playpoint Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kuopio, ja pääasiallinen toimiala Eläintarvike- ja eläinkauppa.
Yhtiön Playpoint Oy liikevaihto oli 134 tuhatta ja tilikauden tulos 4 tuhatta. Liikevaihto laski 12,4%. Liikevoittoprosentti oli 4,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
01/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää