Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+8 %
−14 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 203 000 | 323 000 | 338 000 | 400 000 | 432 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 37,2 % | 59,1 % | 4,6 % | 18,3 % | 8 % |
Liiketulos, € | 37 000 | 62 000 | 13 000 | 42 000 | 36 000 |
Tilikauden tulos, € | 26 000 | 46 000 | 6 000 | 28 000 | 24 000 |
Käyttökate, % | 18,8 % | 18,7 % | 4,2 % | 11 % | 11,4 % |
Liikevoitto, % | 18,3 % | 19,4 % | 3,9 % | 10,7 % | 8,6 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 203 000 | 323 000 | 338 000 | 400 000 | 144 000 |
Virallinen nimi
27.3.2018
Osakeyhtiö
Jyväskylä
Katso kartallaBilliard & Darts Black Diamond
Black Billiard & Darts LTD
Päätoimiala
Biljardibaari
Ruokaravintolat (56111)
Y-tunnus:
27.3.2018
Ennakkoperintärekisteri:
27.3.2018
Verohallinnon perustiedot:
9.4.2018
Työnantajarekisteri:
1.8.2018
Kaupparekisteri:
9.4.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
27.3.2018
Black Diamond Billiard & Darts on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Jyväskylä, ja pääasiallinen toimiala Biljardibaari.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Black Billiard & Darts Oy.
Yhtiön Black Diamond Billiard & Darts liikevaihto oli 432 tuhatta ja tilikauden tulos 24 tuhatta. Liikevaihto nousi 8%. Liikevoittoprosentti oli 8,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 3 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 200% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää