Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+40 %
+547 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 544 000 | 538 000 | 487 000 | 354 000 | 495 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 20,4 % | −1,1 % | −9,5 % | −27,3 % | 39,8 % |
Liiketulos, € | 172 000 | 146 000 | 100 000 | −30 000 | 121 000 |
Tilikauden tulos, € | 141 000 | 121 000 | 84 000 | −30 000 | 134 000 |
Käyttökate, % | 32,2 % | 27,7 % | 21,5 % | −7,5 % | 25,1 % |
Liikevoitto, % | 31,8 % | 27,3 % | 20,7 % | −8,5 % | 24,6 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 544 000 | 538 000 | 487 000 | 354 000 | - |
Virallinen nimi
21.2.2007
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Betonilattia
Rakennusliike
Talonrakentaminen (41000)
Y-tunnus:
7.2.2007
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.2007
Verohallinnon perustiedot:
21.2.2007
Työnantajarekisteri:
28.2.2019
Kaupparekisteri:
13.2.2007
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.3.2007
Betonilattiat Hiekkanen Oy on perustettu vuonna 2007. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Betonilattia.
Yhtiön toinen toimiala on rakennusliike.
Yhtiön Betonilattiat Hiekkanen Oy liikevaihto oli 495 tuhatta ja tilikauden tulos 134 tuhatta. Liikevaihto nousi 39,8%. Liikevoittoprosentti oli 24,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää