Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+5 %
−42 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 477 000 | 427 000 | 430 000 | 500 000 | 525 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 24,2 % | 0 % | −9,8 % | 16,3 % | 5 % |
Liiketulos, € | −3 000 | 27 000 | 39 000 | 77 000 | 54 000 |
Tilikauden tulos, € | −4 000 | 21 000 | 29 000 | 57 000 | 33 000 |
Käyttökate, % | −0,4 % | 6,5 % | 9,3 % | 15,6 % | 11 % |
Liikevoitto, % | −0,4 % | 6,5 % | 9,2 % | 15,4 % | 10,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 477 000 | 427 000 | 430 000 | 500 000 | - |
Virallinen nimi
28.3.2012
Osakeyhtiö
Nivala
Katso kartallaPäätoimiala
Autokorjaamo ja autohuolto
Autotarvikkeet ja autovarusteet
Muu moottoriajoneuvojen huolto ja korjaus (95312)
Y-tunnus:
3.4.2012
Ennakkoperintärekisteri:
3.4.2012
Verohallinnon perustiedot:
3.5.2012
Työnantajarekisteri:
1.4.2012
Kaupparekisteri:
20.4.2012
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
28.3.2012
Nivalan JP-Osa Oy on perustettu vuonna 2012. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Nivala, ja pääasiallinen toimiala Autotarvikkeet ja autovarusteet.
Yhtiön toinen toimiala on autokorjaamo ja autohuolto.
Yhtiön Nivalan JP-Osa Oy liikevaihto oli 525 tuhatta ja tilikauden tulos 33 tuhatta. Liikevaihto nousi 5%. Liikevoittoprosentti oli 10,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää