Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+5,6 %
+400 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 177 000 | 148 000 | 160 000 | 124 000 | 131 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 6 % | 0 % | 8,1 % | −22,5 % | 5,7 % |
Liiketulos, € | 8 000 | 15 000 | 11 000 | 2 000 | 7 000 |
Tilikauden tulos, € | 7 000 | 12 000 | 9 000 | 1 000 | 5 000 |
Käyttökate, % | 5,1 % | 10,3 % | 7,5 % | 2,1 % | 5,6 % |
Liikevoitto, % | 5 % | 10,3 % | 7,4 % | 2,1 % | 5,6 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 177 000 | 148 000 | 160 000 | 124 000 | 131 000 |
Virallinen nimi
1.4.2010
Osakeyhtiö
Lempäälä
Katso kartallaPäätoimiala
Auton varaosat
Muu moottoriajoneuvojen osien ja varusteiden vähittäiskauppa (47822)
Y-tunnus:
24.3.2010
Ennakkoperintärekisteri:
1.4.2010
Verohallinnon perustiedot:
20.4.2010
Työnantajarekisteri:
1.4.2010
Kaupparekisteri:
1.4.2010
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.4.2010
Espare Oy on perustettu vuonna 2010. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Lempäälä, ja pääasiallinen toimiala Auton varaosat.
Yhtiön Espare Oy liikevaihto oli 131 tuhatta ja tilikauden tulos 5 tuhatta. Liikevaihto nousi 5,7%. Liikevoittoprosentti oli 5,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää