Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+9,3 %
+320 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 136 000 | 139 000 | 139 000 | 365 000 | 399 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −20,5 % | 0 % | 2,2 % | 162,6 % | 9,3 % |
Liiketulos, € | −17 000 | −6 000 | 3 000 | 10 000 | 24 000 |
Tilikauden tulos, € | −20 000 | −8 000 | - | 5 000 | 21 000 |
Käyttökate, % | −12,2 % | 0,8 % | 2,9 % | 2,9 % | 7,4 % |
Liikevoitto, % | −12,2 % | −3,9 % | 2,8 % | 2,9 % | 6,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 136 000 | 139 000 | 139 000 | 365 000 | 399 000 |
Virallinen nimi
12.8.1992
Osakeyhtiö
Tuusula
Katso kartallaPäätoimiala
Automaalit
Maalit, lakat ja laitteet
Venetarvikkeet
Muu moottoriajoneuvojen osien ja varusteiden vähittäiskauppa (47822)
Y-tunnus:
30.6.1992
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
30.6.1992
Kaupparekisteri:
12.8.1992
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.1994
Color-Trading Oy on perustettu vuonna 1992. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tuusula, ja pääasiallinen toimiala Automaalit.
Yhtiön muut toimialat ovat maalit, lakat ja laitteet, venetarvikkeet.
Viralliselta nimeltään yhtiö on MS Color-Trading Oy.
Yhtiön Color-Trading Oy liikevaihto oli 399 tuhatta ja tilikauden tulos 21 tuhatta. Liikevaihto nousi 9,3%. Liikevoittoprosentti oli 6,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää