Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+24 %
+2 350 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 119 000 | 148 000 | 109 000 | 118 000 | 146 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 12,3 % | 24,4 % | −26,3 % | 8,3 % | 23,7 % |
Liiketulos, € | 2 000 | −6 000 | 2 000 | 2 000 | 49 000 |
Tilikauden tulos, € | 2 000 | −6 000 | 2 000 | 2 000 | 49 000 |
Käyttökate, % | 5,6 % | 0,6 % | 6,2 % | 5,4 % | 33 % |
Liikevoitto, % | 2,1 % | −3,6 % | 2,2 % | 1,8 % | 34,2 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 119 000 | 148 000 | 109 000 | 118 000 | 146 000 |
Virallinen nimi
8.1.1997
Osakeyhtiö
Vantaa
Katso kartallaToni R
Rasmus Speed Promotions Ltd.
Päätoimiala
Autokorjaamo ja autohuolto
Muu moottoriajoneuvojen huolto ja korjaus (95312)
Y-tunnus:
12.3.1997
Ennakkoperintärekisteri:
11.2.1997
Verohallinnon perustiedot:
12.3.1997
Kaupparekisteri:
8.1.1997
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
30.11.1996
Rasmus Speed Promotions Oy on perustettu vuonna 1997. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vantaa, ja pääasiallinen toimiala Autokorjaamo ja autohuolto.
Yhtiön Rasmus Speed Promotions Oy liikevaihto oli 146 tuhatta ja tilikauden tulos 49 tuhatta. Liikevaihto nousi 23,7%. Liikevoittoprosentti oli 34,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
02/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää