Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−3,7 %
+169 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2020/12 | 2021/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 96 000 | 100 000 | 132 000 | 107 000 | 103 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 4,2 % | 32 % | −18,9 % | −3,7 % |
Liiketulos, € | 4 000 | - | −6 000 | −11 000 | 10 000 |
Tilikauden tulos, € | 2 000 | −3 000 | −8 000 | −13 000 | 9 000 |
Käyttökate, % | 11,3 % | 3,6 % | −2,3 % | −4,2 % | 15 % |
Liikevoitto, % | 4,9 % | 0,5 % | −4,3 % | −10,2 % | 10,3 % |
Maksuvalmius | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 96 000 | 100 000 | 132 000 | 107 000 | 103 000 |
Virallinen nimi
5.12.2013
Osakeyhtiö
Hämeenlinna
Katso kartallaPäätoimiala
Autokorjaamo ja autohuolto
Muu moottoriajoneuvojen huolto ja korjaus (95312)
Y-tunnus:
26.11.2013
Ennakkoperintärekisteri:
1.4.2018
Verohallinnon perustiedot:
5.12.2013
Kaupparekisteri:
5.12.2013
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.4.2018
Raskashuolto Kannisto Oy on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hämeenlinna, ja pääasiallinen toimiala Autokorjaamo ja autohuolto.
Yhtiön Raskashuolto Kannisto Oy liikevaihto oli 103 tuhatta ja tilikauden tulos 9 tuhatta. Liikevaihto laski 3,7%. Liikevoittoprosentti oli 10,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää