Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+26 %
+93 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 232 000 | 254 000 | 239 000 | 311 000 | 393 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 1,3 % | 9,5 % | −5,9 % | 30,1 % | 26,4 % |
Liiketulos, € | 6 000 | 16 000 | 9 000 | 56 000 | 107 000 |
Tilikauden tulos, € | 4 000 | 12 000 | 4 000 | 43 000 | 83 000 |
Käyttökate, % | 11,7 % | 14,6 % | 15,2 % | 25,4 % | 35,8 % |
Liikevoitto, % | 3 % | 6,3 % | 3,8 % | 18,3 % | 27,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 232 000 | 254 000 | 239 000 | 311 000 | 393 000 |
Virallinen nimi
22.2.2010
Osakeyhtiö
Vihti
Katso kartallaPäätoimiala
Autokorjaamo ja autohuolto
Muu moottoriajoneuvojen huolto ja korjaus (95312)
Y-tunnus:
4.2.2010
Ennakkoperintärekisteri:
4.2.2010
Verohallinnon perustiedot:
22.2.2010
Kaupparekisteri:
19.2.2010
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
4.2.2010
Kunnossapito Jani Taipale Oy on perustettu vuonna 2010. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vihti, ja pääasiallinen toimiala Autokorjaamo ja autohuolto.
Yhtiön Kunnossapito Jani Taipale Oy liikevaihto oli 393 tuhatta ja tilikauden tulos 83 tuhatta. Liikevaihto nousi 26,4%. Liikevoittoprosentti oli 27,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää