Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+192 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 108 000 | 105 000 | 135 000 | 182 000 | 531 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 50 % | −2,8 % | 28,6 % | 34,8 % | 191,8 % |
Liiketulos, € | 11 000 | −3 000 | 8 000 | 5 000 | 12 000 |
Tilikauden tulos, € | 8 000 | −6 000 | 4 000 | - | 20 000 |
Käyttökate, % | 10,8 % | 6,1 % | 10,9 % | 5,2 % | 6,4 % |
Liikevoitto, % | 10,3 % | −2,4 % | 6,2 % | 3,2 % | 2,3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 108 000 | 105 000 | 135 000 | 182 000 | 177 000 |
Virallinen nimi
25.1.2016
Osakeyhtiö
Kuopio
Katso kartallaPäätoimiala
Autokorjaamo ja autohuolto
Muu moottoriajoneuvojen huolto ja korjaus (95312)
Y-tunnus:
25.1.2016
Ennakkoperintärekisteri:
1.2.2016
Verohallinnon perustiedot:
10.2.2016
Työnantajarekisteri:
1.3.2016
Kaupparekisteri:
3.2.2016
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.2.2016
Jampit Oy on perustettu vuonna 2016. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kuopio, ja pääasiallinen toimiala Autokorjaamo ja autohuolto.
Yhtiön Jampit Oy liikevaihto oli 531 tuhatta ja tilikauden tulos 20 tuhatta. Liikevaihto nousi 191,8%. Liikevoittoprosentti oli 2,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 3 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 200% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää