Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−10 %
+300 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 243 000 | 201 000 | 211 000 | 210 000 | 188 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −7,9 % | −17,3 % | 5 % | −0,5 % | −10,5 % |
Liiketulos, € | 31 000 | 15 000 | 17 000 | 2 000 | 5 000 |
Tilikauden tulos, € | 24 000 | 12 000 | 13 000 | 1 000 | 4 000 |
Käyttökate, % | 13,3 % | 8,5 % | 11,5 % | 3,7 % | 5,5 % |
Liikevoitto, % | 13,1 % | 7,7 % | 8,1 % | 1 % | 3,2 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 243 000 | 201 000 | 211 000 | 210 000 | 188 000 |
Virallinen nimi
1.5.2018
Osakeyhtiö
Oulu
Katso kartallaPäätoimiala
Autokorjaamo ja autohuolto
Muu moottoriajoneuvojen huolto ja korjaus (95312)
Y-tunnus:
1.5.2018
Ennakkoperintärekisteri:
1.5.2018
Verohallinnon perustiedot:
4.5.2018
Kaupparekisteri:
4.5.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2018
Caravanpalvelu Caraven Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Oulu, ja pääasiallinen toimiala Autokorjaamo ja autohuolto.
Yhtiön Caravanpalvelu Caraven Oy liikevaihto oli 188 tuhatta ja tilikauden tulos 4 tuhatta. Liikevaihto laski 10,5%. Liikevoittoprosentti oli 3,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää