Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−20 %
+125 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 125 000 | 100 000 | 143 000 | 152 000 | 121 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 11,6 % | −20 % | 43 % | 6,3 % | −20,4 % |
Liiketulos, € | 46 000 | 15 000 | 43 000 | 12 000 | 35 000 |
Tilikauden tulos, € | 36 000 | 12 000 | 35 000 | 12 000 | 27 000 |
Käyttökate, % | 37,5 % | 15,5 % | 30,4 % | 8,8 % | 29,9 % |
Liikevoitto, % | 37,5 % | 15,5 % | 30,2 % | 8,4 % | 29,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 125 000 | 100 000 | 143 000 | 152 000 | 121 000 |
Virallinen nimi
27.3.2013
Osakeyhtiö
Maarianhamina
Katso kartallaPäätoimiala
Asianajotoimisto
Asianajotoimistot (69101)
Y-tunnus:
28.2.2013
Ennakkoperintärekisteri:
27.3.2013
Verohallinnon perustiedot:
10.4.2013
Kaupparekisteri:
27.3.2013
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
27.3.2013
Juridisk byrå Vindicera Ab on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Maarianhamina, ja pääasiallinen toimiala Asianajotoimisto.
Yhtiön Juridisk byrå Vindicera Ab liikevaihto oli 121 tuhatta ja tilikauden tulos 27 tuhatta. Liikevaihto laski 20,4%. Liikevoittoprosentti oli 29,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää