Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+9,1 %
+117 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 85 000 | 111 000 | 96 000 | 99 000 | 108 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −23,4 % | 30,6 % | 0 % | 3,1 % | 9,1 % |
Liiketulos, € | −8 000 | 18 000 | 3 000 | 8 000 | 16 000 |
Tilikauden tulos, € | −8 000 | 16 000 | 2 000 | 6 000 | 13 000 |
Käyttökate, % | −8,7 % | 16,6 % | 3,6 % | 8,7 % | 15,6 % |
Liikevoitto, % | −9,1 % | 16,6 % | 3,6 % | 8,7 % | 15,6 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 85 000 | 111 000 | 96 000 | 99 000 | 108 000 |
Virallinen nimi
15.7.2002
Osakeyhtiö
Varkaus
Katso kartallaPäätoimiala
Alihankintateollisuus
Insinööritoimisto, suunnittelutoimisto
Kone- ja prosessisuunnittelu (71127)
Y-tunnus:
20.6.2002
Ennakkoperintärekisteri:
1.7.2002
Verohallinnon perustiedot:
20.6.2002
Työnantajarekisteri:
1.7.2002
Kaupparekisteri:
15.7.2002
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.7.2002
Jv Suunnittelu Oy on perustettu vuonna 2002. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Varkaus, ja pääasiallinen toimiala Alihankintateollisuus.
Yhtiön toinen toimiala on insinööritoimisto, suunnittelutoimisto.
Yhtiön Jv Suunnittelu Oy liikevaihto oli 108 tuhatta ja tilikauden tulos 13 tuhatta. Liikevaihto nousi 9,1%. Liikevoittoprosentti oli 15,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää